Piegāde un apmaksa

Kā pasūtīt?

1. Var veikt preču pasūtīšanu mūsu mājas lapā elektroniski bez reģistrācijas vai ar to.

2. Zvanot pa tālruni - 29551182.  Jums palīdzēs izvēlēties preci, izprast sistēmu un atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem.

3. Izvēloties mūsu birojā.

 

Pasūtījumu apmaksa:

1. Uz vietas skaidrā naudā vai ar bankas karti, ja preci izvēlaties saņemt mūsu birojā.

2. Ar bankas pārskaitījumu.

3. Saņemot preces ar kurjeru vai DUS Circle K, iespējams norēķināties piegādes brīdī. Maksa par pakalpojumu 1,90 EUR


Piegāde:

1. Preču saņemšana mūsu birojā: Ūdens iela 20 K-1  bez maksas katru darba dienu no 12:00 līdz 20:00, sestdienās no 10:00 līdz 16:00. Pēc vienošanās preci varam izsniegt citā laikā, kā arī brīvdienās.

2. Nelielas preces, kā zābakus, stiprinājumus apģērbus un aksesuārus, iespējams saņemt Omniva pakamātos. Piegāde tiek veikta nākamajā dienā pēc naudas ieskaitīšanas mūsu kontā. Piegādes cena no 2.90 EUR līdz 4.90 EUR par sūtījumu atkarībā no iepakojuma izmēriem.  Par precīzu piegādes cenu, lūdzu, sazināties ar mums.

3. Preces, kuru kopējais svars nepārsniedz 10kg iespējams saņemt Circle K degvielas uzpildes stacijās. Piegās cena uz DUS Circle K - 2,70 EUR.

4. Piegāde ar kurjeru tiek veikta nākamajā darba dienā pēc apmaksas veikšanas. Piegādes cena - no 5,00 EUR līdz 9,00 EUR . Cena ir atkarīga no sūtījuma kopējā svara un piegādes adreses. Par precīzu piegādes cenu, lūdzu, sazināties ar mums.


Pasūtījumu nosūtīšana tiek veikta apmaksas dienā vai nākamajā darba dienā.

Saņemot pasūtījumu, mēs sazināsimies ar jums, lai visu precizētu.

Mūsu tālrunis: 29551182

e-pasts: info@grava.lv